Nie było Cię w tym tygodniu na Facebooku? Spokojnie. Nic nie przegapiłeś

Top Tygodnia
Top Tygodnia fejs.pl
Mógłbym napisać, że nic nie przegapiłeś, bo zaraz przeczytasz nasze podsumowanie tygodnia od Fejs.pl. Ale szczerze? Naprawdę: to był chyba najnudniejszy tydzień na Facebooku w tym roku.

Z resztą zobaczcie sami. Oto lista 10 najczęściej udostępnianych linków na podstawie danych dostarczonych przez Fejs.pl

Na miejscu 10 utwór muzyczny. Wykonawca Bonobo. Utwór Cirrus. Pewnie chodzi o teledysk, bo kawałek jakich wiele. Ale żeby od razu trafić na listę najczęściej udostępnianych? No bez przesady....Miejsce 9 to pasjonująca relacja z wypasu białowieskich żubrów na żywo. Tak. Dobrze usłyszeliście. Dyrekcja Lasów Państwowych postanowiła zasponsorować tym unikalnym czworonogom internet i pokazywać ich wypas całemu światu w czasie rzeczywistym. Niestety przez większość czasu widać tylko sikorki zajadające się słoniną, bo żubry oczywiście mają internet w nosie.Na kolejnej pozycji wideo z bodaj najgorzej wyglądającym rzutem w historii NBA. Całe szczęście nie rzucał zawodnik, ale i kibic, a za swój rzut dostał 75,000 dolarów. Dodatkowo został utulony do snu przez samego Jamesa Lebrona. Naprawdę nie chcecie na to patrzeć.Na miejscu 7 polski hip-hop. Tydzień bez polskiego rapu tygodniem straconym. Tym razem przebił się Z.B.U.K.U z teledyskiem w całości nakręconym na dworcu w Prudniku. Gdzie?!? W Prudniku! Znajdźcie sobie na Google Maps.Jeżeli wydawało się Wam, że widzieliście już wszystkie, nawet te najgorsze, pomysły na przeróbki "Ona tańczy dla mnie" to byliście w błędzie. Na miejscu 6 utwór kultowego składu "Weekend" w wykonaniu...operetkowym. Trzymaj się fotela.Wytrzymajcie jeszcze chwilę. Tylko 5 miejsc przed nami. Na kolejnym propagandowy materiał o szkodliwości GMO z którego dowiecie się, że jedzenie przez 2 lata genetycznie modyfikowanej kukurydzy skutkuje pojawieniem się drugiego brzucha i 3 dodatkowych par uszu.
Jeden polski hip-hop w tygodniu to, jak się okazuje tydzień w tydzień, hip-hopu polskiego za mało, tak więc na pozycji 4 Miuosh z kawałkiem pod wiele mowiącym tytułem BIT, POT, ALKOHOL. W tej kolejności właśnie.Na miejscu 2 na dobitkę trochę polityki jakby tej za mało było w gazetach i telewizji. Akcja protestacyjna wymierzona w posłów PO, którzy głosowali przeciwko tzw. ustawie o związkach partnerskich.I wreszcie zwycięzca, a zarazem kwintesencja całego mijającego tygodnia. Koleś, który na pytanie "Co Pana najbardziej denerwuje?" odpowiada "Woda". Ponad 2 miliony wyświetleń! Brawo inernecie! To był naprawdę fascynujący tydzień.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...