Dziennikarz przyznał, że zgłupiał oraz 9 innych ciekawostek z polskiego Facebooka

weszlo.com
Po przerwie świąteczno-noworocznej wracamy z naszymi facebookowymi rankingami. Dzięki Fejs.pl co tydzień prezentujemy Wam listę 10 najpopularniejszych treści z tego portalu społecznościowego.

Fejs.pl prezentuje wszystko co najlepsze z ostatnich 7 dni. Start!

Miejsce 10.

Za oknem wiadomo. Pogoda raz lepsza raz gorsza. Raczej gorsza, niż lepsza. Pewnie dlatego do naszego zestawienia trafia dość rzewna wersja popularnego przeboju T-Love w wykonaniu znanej aktorki, Stanisławy Celińskiej.

Warszawa


Miejsce 9.

Prezentacja zawodników na konferencjach przed walką to zawsze dobra okazja do rozróby. Zazwyczaj to awantury kontrolowane, pod publikę, dla afery. Tym razem nie zawiódł "Szpilka". Ja sądzicie: ustawka?

Szpilka - Zimnoch: bójka na konferencji prasowej


Miejsce 8.

Nie widzieliście go na scenie od wielu lat. Od dawna nie nagrał żadnej płyty. Legenda sceny rockowej, David Bowie powraca z zapowiedzią nowego albumu. Piosenka smutna i nostalgiczna. Ale on nigdy nie przejmował się aktualnymi trendami i pewnie dlatego tak wielu z Was za nim tęskniło.

David Bowie - Where Are We Now?


Miejsce 7.

Dobrze zapowiadający się reprezentant polskiej sceny hip-hopowej i jego nowy teledysk. Tym razem ma do powiedzenia kilka słów na temat "prowadzenia się" się młodych dziewcząt z jego otoczenia. Łatwo domyślić się, że nie o komplementy i pochwały chodzi.

Zeus - Strumień


Miejsce 6.

Na miejscu szóstym utwór wideo, który ciężko zakwalifikować do jakiejś kategorii. Chyba najbliżej mu do zaangażowanej poezji śpiewanej. Krótko mówiąc autorom nie za bardzo podoba się sytuacja w naszym kraju. Zgadzacie się z nimi?

Cudowna Kraina


Miejsce 5.

Na miejscu piątym prawdziwy pancernik! Szturmem wdarł się do naszego Top tygodnia, bo przecież w internecie pojawił się dopiero w środę. Tak wyglądałby trailer znanych Wam Czterech pancernych gdyby za jego produkcje wzięli się spece z Hollywood. Musicie to zobaczyć!


Amerykański trailer Czterech Pancernych


Miejsce 4.

Władze Warszawy chyba nie do końca przemyślały swoją decyzję o likwidacji nocnych kursów metra. Jak łatwo się domyślić z tej usługi korzysta głównie imprezująca w weekendy młodzież, a ta potrafi się w internecie skrzyknąć i dlatego tak wysoko w zestawieniu petycja w tej sprawie. Akcja skuteczna. Miasto wycofało się z pomysłu.

Zostawcie nocne kursy metra w Warszawie!

Miejsce 3.

Do tej pory wizją utraty miejsca pracy na rzecz rozwiązań technologicznych i robotów mogli być przerażeni urzędnicy, pracownicy biurowi czy zatrudnieni w fabrykach. Od dzisiaj ten koszmar dotyczy też muzyków. Zobaczcie sami.

Compressorhead Ace of Spades


Miejsce 2.

Kolejny hip-hopowiec w zestawieniu. Jego nie trzeba raczej przedstawiać. Pezet z kolejnym teledyskiem do swojego ostatniego albumu "Radio Pezet". Płyta od początku rodziła sporo kontrowersji. Najpierw ze względu na odejście wykonawcy od klasycznych kanonów rapu, teraz ze względu na wypowiedź producenta na temat współpracy z artystą. Okazuje się, że nie było zbyt różowo. A Wam podoba się nowy klip?

Pezet - Na Pewno


Miejsce 1.

Zazwyczaj na pierwsze miejsca naszych zestawień trafiają hity oczywiste. Takie jak Rysiek z Klanu w roli gangstera na przykład. Tym razem możecie się jednak nieco zdziwić. Otóż okazuje się, że najwięcej emocji w mijającym tygodniu wzbudziło wyznanie pewnego dziennikarza sportowego o tym, że media w sposób straszliwy go ogłupiły. Aż tak bliska Waszemu sercu jest kondycja dziennikarstwa w Polsce?


Ogłupiali mnie długo i - o zgrozo - skutecznie. Jestem idiotą!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...