To co najlepsze na polskim Facebooku. 10 najpopularniejszych linków mijającego tygodnia

Kolejny tydzień, kolejny ranking Fejs.pl. Bez zbędnych wstępów. Zapraszamy na listę najczęściej udostępnianych linków oraz wideo na Waszych facebookowych wallach.

Miejsce 10

Rzutem na taśmę, na miejscu 10 ląduje blogerka-aferka czyli Segritta i jej przygody z producentem aparatów fotograficznych. Temat w ciągu ostatnich dni tak przegadany, że szkoda gadać. Także przez Natemat.Miejsce 9

Na miejscu 9 kolejny klip z projektu RÓWNONOC Donatana. Tym razem w roli głównej Tede.
Miejsce 8

Jak wiadomo w Nowej Zelandii wszystko stoi na głowie. Także to, że tamtejsze psy przeskoczyły o jeden schodek swoje miejsce w ewolucji i zaczęły jeździć...nie, nie koleją.... sprawdzcie sami.
Miejsce 7

Na kolejnej pozycji nowy utwór młodej, ambitnej wokalistki. Absolwentki Mam talent i X Factor. Przed państwem Ewelina Lisowska. Nie. Nie wiemy czy link wrzucany na Facebooka jest sarkastycznie czy to szczera sympatia. Oceńcie sami.Miejsce 6


Reklama. Tureckich linii lotniczych. My bierzemy kredyt na Dreamlinera, a oni zatrudniają Messiego i Kobe Bryanta. I kto ma lepiej?
Miejsce 5

Świeży towar od Google'a. Coroczne podsumowanie najczęściej wpisywanych fraz w tę wyszukiwarkę. Pewny grudniowy hit. Nie tylko ciekawe, ale i efektowne wideo.Miejsce 4


"Jestem Ubogiem" to parodia trailera jednego z najciekawszych premier filmowych tego roku. To prawda, że temat "Jesteś bogiem" był zarówno w mediach jak i na Facebooku mielony do znudzenia, ale czy film zasłużył, aż na tak perfidne potraktowanie? Ocena należy do Was.

Miejsca 3 i 2

Na miejscach 3 i 2 kolejno: chyba najwyższy możliwy wyraz uwielbienia dla hitu zespołu Weekend oraz głos tych, którzy na słowa "Ona tańczy dla mnie" dostają drgawek i niepohamowanych odruchów wymiotnych.Uwaga!

W związku z tym, że prześmiewszy ton klipu z miejsca 2 nie spodobał się zespołowi Weekend i na jego wniosek został z YouTube'a usunięty (nie ładnie, bardzo nie ładnie) umieszczamy link do serwisu gdzie się uchował, ale niestety nie jesteśmy w stanie umieścić go tutaj.

Miejsce 1

Na miejscu 1 pierwszym król Ryszard. Niekwestionowany król Facebooka w tygodniu. Ryszard i jego gangsterzy w obronie naszych czworonożnych przyjaciów. Ktoś jeszcze nie widział?Zespół Fejs.pl życzy Wam wspaniałego weekendu!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...